اپلیکیشن موبایل برروی سرور مجازی

جوم هاست همواره به دنبال حرکت برروی لبه تکنولوژی و گسترش خدمات نوین میزبانی وب و راهکارهای سرور مجازی می باشد. در همین رابطه جوم هاست سرویس های ویژه ای بابت گسترش دهندگان اپلیکیشن های موبایلی دارد و راهکارهای کارآمدی را به این دسته از توسعه دهندگان ارائه می دهد.

نکته کلیدی هر اپلیکیشن موبایلی سرعت در ارتباط بین واسط های سیستمی آن می باشد که کاربر استفاده کننده بتواند در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات مورد نیاز اپلیکیشن را دریافت نماید و اپلیکیشن موبایلی نیز ارتباط پایداری با سرور اصلی داشته باشد.

جوم هاست خدمات و راهکار مدیریت شده اید برپایه سرورهای مجازی لینوکس خود در ایران ارائه می دهد. این راهکارها به صورت مدیریت شده می باشند و شما می توانید از آن ها برای راه اندازی اپلیکیشن موبایلی خودتان استفاده نمایید.

    ارائه سرور مجازی لینوکس
    نصب و راه اندازی وب سرویس فوق سریع NGINX برروی سرور مجازی
    راه اندازی بانک اطلاعاتی MariaDB با سیستم سازگار MySQL برای پردازش سریع بانک اطلاعاتی
    نصب و راه اندازی NodeJS برروی سرور مجازی
    نصب و راه اندازی PHP به صورت PHP-FPM برای مدیریت پردازش کامپایلر
    نصب و تنظیم فایروال داخلی سیستم برای مدیریت ارتباطات
    نصب و راه اندازی سرویس Memcache برای کش کردن Query ها
    امکان ارائه CDN برای اطلاعات ایستا
    امکان ارائه هارددیسک های SSD
    راه اندازی موارد برروی کنترل پنل رایگان VestaCP
    ارائه شبکه ای پایدار در مراکزداده داخل ایران

برای دریافت این راهکارها می توانید به سادگی با متخصصین سیستم و شبکه جوم هاست از طریق درخواست های پشتیبانی مکاتبه نمایید تا بهترین و جامع ترین راهکار مربوطه را دریافت نمایید. ارتباط با کارشناسان فروش جوم هاست

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه راهکارهای موبایلی می توانید از طریق آدرس زیر اقدام نمایید. راهکار موبایل و اپلیکیشن موبایل برروی سرور مجازی