اطمینان از فعالیت سرور با مانیتورینگ منظم و بررسی آپتایم

مانیتور کردن، مانیتوریگ یا Monitoring عملیاتی پیوسته، مداول و زماندار برای بررسی وضعیت سیستم های مختلف بخصوص سرورها و شبکه ها می باشد که در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل و خرابی احتمالی برروی سیستم یا سرور با ارائه گزارش و ارسال اخطاریه به مسئول سیستم یا سرور، آن مسئول مربوطه را با خبر سازد.
میزبان پایتخت با سرمایه گذاری و تامین سیستم های مورد نیاز برای مانیتورینگ بر بستر گروه "سرور پینگ" اقدام به ارائه این خدمات می نماید.
سیستم های مانیتورینگ میزبان پایتخت توسط گروه "سرور پینگ" تجهیز و راه اندازی شده اند و گروه "سرور پینگ" سیستم مانیتورینگ و بررسی آپتایم با امکان بررسی آپتایم سرور و مانیتور کردن پورت ها و پروتوکل های سایت و سرور را دارا می باشد و در صورت بوجود آمده هرگونه مشکل شما را از طریق پیامک و ایمیل با خبر می سازد.
امکانات سرور مانیتورینگ

    24 ساعت شبانه روز مانیتورینگ بدون وقفه کسی نمی تواند یک سایت یا سرور را به صورت 24 ساعت شبانه روز مانیتور نماید، پس از کار را به ما بسپارید و در روزهای تعطیل با خیالی راحت از تعطیلی خودتان لذت ببرید.
    پشتیبانی از چندین پروتکلما از تمامی پروتکل های موجود و مورد استفاده شما برای سرویس ها مختلف پشتیبانی کامل می کنیم. HTTP, MySQL, MSSQL, HTTPS, PING, FTP, SMTP, POP, IMAP, ... همچنین هر سرویسی که از استاندارد TCP/IP استفاده کند.
    آگاهسازی و هشداردهی برای DownTime هاما شما را در صورت بروز هرگونه مشکل برروی سایت یا سرورتان از طریق ایمیل و پیامک با خبر می کنیم.
    موقعیت جغرافیایی مختلف در سرتاسر جهان یکی از وظایف سیستم مانیتورینگ بررسی و در دسترس بودن سرور شما در سرار جهان می باشد که این سیستم مانیتورینگ از چندین نقطه شما را مانیتور می کند.
    ارائه گزارش آماری کامل و دقیق آیا شما یک ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، سرور اختصاصی یا مجازی مطمئن هستید ولی هیچ راهی برای متقاعد کردن مشتریان جدید به خدمات خودتان ندارید ؟ سرور پینگ و سیستم مانیتورینگ میزبان پایتخت با ارائه گزارش زنده و مفصل از سرورهای شما این کار را برای شما انجام می دهد. از این طریق می توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب نمایید.
    گزارش آپتایم و کارآیی سرورآیا از کیفیت آپتایم سرور خودتان اطلاع دارید ؟ ما تمامی اطلاعات مربوط به آپتایم سرور شما را به صورت بسیار ساده و جامع در قالب گزارش در اختیار شما قرار می دهیم.
    ارسال هشدار Down شدن سرور و ریبوت سیستم شما با استفاده از سیستم مانیتورینگ سرور پینگ می توانید در زمان دان تایم (Downtime) به صورت خودکار سرویس دهنده خودتان را از طریق ایمیل برای بررسی بیشتر یا ریبوت سرور آگاه سازید.

آماده اید مانیتورینگ "سرور پینگ" را فعال نمایید ؟
سرور پینگ | مانیتورینگ و آپ تایم سرور

سامانه سرور پینگ از سال 1391 با هدف مدیریت و مانیتورینگ سرورهای مجازی، اختصاصی و سایت های میزبانی شده به همکاری و حامی شرکت میزبان پایتخت راه اندازی شده است. هدف این گروه ارائه آخرین تکنیک های مانیتورینگ سرور ها با استفاده از آخرین تکنولوژی های Watch بر بستر چند منطقه ای و برروی سرورهای ابری می باشد.
وب سایت سرور پینگ | اطلاعات تکمیلی و تعرفه