آنتی ویروس تراست پورت

آنتی ویروس تراست پورت
معرفی مزایا و محاسن "Antivirus TrustPort"

    امکان ایجاد فضایی اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان
    محافظت در برابر حملات احتمالی خلافکاران دنیای مجازی
    ایجاد امنیتی منحصر به فرد برای محیط مجازی تجارت شما
    "Drive" مجازی امن

 
امکان ایجاد فضایی اینترنت امن برای کودکان و نوجوانان

در دنیای امروز, استفاده کودکان از محیط های مجازی به امری طبیعی و روزمره بدل شده است. اما همانگونه که این محیط, موجب رشد و افزایش دانش و اطلاعات می گردد, همواره موارد مضری را نیز دارا می باشند.ائم از سایتهای دوست یابی , سایتهای شرط بندی , سایتهای گفتگو مجازی, سایتهای مواد مخدر, سایتهای مستهجن , سایتهای قلابی و سایت های ارائه دهنده نرم افزارهای قلابی.

راهکارما برای والدین دلسوزی که می خواهند در کنار استفاده فرزندانشان از محیط های مفید مجازی, از آنان در برابر سایت های مخرب محافظت به عمل آوردند, استفاده از این آنتی ویروس می باشد, این آنتی ویروس به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به دو نحواین کار را انجام دهید :

    استفاده از بخش "کنترل والدین" . این قسمت , بخشی از "internet security" و "total protection" است که در واقع راهکاری طولانی مدت در رابطه با تجزیه و تحلیل سایت ها و در نهایت فیلتر نمودن آنها می باشد.
    "قابلیت برنامه ریزی" که از مزایای آن می توان قابلیت مسدود نمودن سایتهای خاص, ویرایش پروفایلها با رموز قابل محافظت را نام برد که دارای لیست سیاه و سفید برای بسیاری از وب سایتها نیز می باشد.

 
محافظت در برابر حملات احتمالی خلافکاران دنیای مجازی

همانطور که می دانید دنیای مجازی همواره تحت حملات مخرب و استفاده سودجویان بوده است .بهترین راه برای مقابله با این افراد دانستن و یادگیری راه های مورد استفاده آنان, داشتن فضای پاک آنلاین و یک آنتی ویروس مناسب می باشد.. شما قادر خواهید بود با استفاده از " TrustPort Internet Security" و " Total Protection" از این امر جلوگیری نمایید.

اموری که ما می توانیم در این زمینه برای شما انجام دهیم به شرح زیر است:
ضد بدافزار آنلاین

بررسی نمودن وب سایتها ,محدود نمودن سایتهای آلوده و جلوگیری از دانلود فایل های آلوده
سپردفاعی در برابر خطرهای آنلاین

بروزرسانی نمودن اطلاعات سایتها , جلوگیری نمودن از بازشدن سایتهای مخرب و هکرها و همچنین محافظت نمودن فایل های شخصی شما در مقابل خطرهای آنلاین
ضد بدافزار شبکه داخلی

نابودسازی ویروسها ,قبل از باز شدنشان توسط کاربر, اعمال نمودن برنامه به منظوردسترسی به شبکه وبررسی ترافیک شبکه به طور کامل.
آنتی اسپم شخصی

بررسی نمودن ایمیلها در زمان رسیدن به دست شما, برطرف سازی مشکلات ایمیلهای مشکوک و حذف نمودن ایمیل های مخرب
سپر دفاعی اسپم شبکه داخلی

قرارگیری در محل ورود شبکه های داخلی , چک نمودن کامل ترافیک شبکه و ایمیل و برترین راهکارهای امنیتی "getway" .
ایجاد امنیتی منحصر به فرد برای محیط مجازی تجارت شما

برای داشتن محیطی امن در حیطه تجاری خود می توانید به آنتی ویروس های "TrustPort" تکیه کنید.

برای مثال خواهید توانست با استفاده از نسخه "Basic" و از طریق کنسول مدیریتی آنتی ویروس تمامی سیستم های درون شرکت خود را نصب نموده و آنها را به روز رسانی نمایید. و همچنین برای بالاتر بردن امنیت شبکه , با داشتن یک آنتی ویروس مناسب, و افزودن یک لایه امنیتی به آن بوسیله نسخه "Premium" آن را به حد اکثر میزان برسانید.
"Drive" مجازی امن

همه ما اطلاعات شخصی و محرمانه ای داریم که برایمان بسیار حائز اهمیت و حیاتی می باشند. مسلما هیچ یک از ما دوست نداریم که این اطلاعات به دست اشخاص دیگری برسد.اطلاعاتی از قبیل عکس, متون, اطلاعات بانکی و سایر موارد. "TrustPort" این مشکل را حل کرده است و با بکارگیری بهترین روش های قفل گذاری از آرشیو های شما محافظت می نماید.

"Drive" مجازی امن , در واقع فضایی امن است که "Total Protection" در اختیار شما قرار خواهد داد.

این تضمین به شما داده می شود که بدون داشتن رمز عبوری , دسترسی به اطلاعات محرمانه شما به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.

    قفل گداری آرشیوها: فایل های "Media" و متون قفل گذاری می گردند.
    قفل گذاری درایو های مجازی: قابلیت ساخت نا محدود درایوهای مجازی, اجازه ورود به صورت محدود و نا محدود , قفل گذاری و ذخیره سازی اطلاعات به صورت اتوماتیک
    قفل گذاری اسناد: فقل گذاری فولدر و فایلها, فشرده سازی فایلها با حجم زیاد و داشتن دو استاندارد برای قفل گذاری